زمین – به زمین نشستن آسمان همراه مازندران

زمین – به زمین نشستن: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران هواشناسی مازندران آسمان صاف آسمان صاف تا نیمه ابری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بلاتکلیفی مشمولان سهام عدالتی که سود کامل دریافت نکرده‌اند

در حالی که شرکت خصوصی‌سازی اعلام کرده که سود سهامِ تمام مشمولان سهام عدالت که شماره شبای حساب بانکی خود را به درستی در سامانه ثبت کرده‌اند پرداخت شده، تعدادی از

بلاتکلیفی مشمولان سهام عدالتی که سود کامل دریافت نکرده‌اند

بلاتکلیفی مشمولان سهام عدالتی که سود کامل دریافت نکرده اند

عبارات مهم : شماره

در حالی که شرکت شخصی سازی اعلام کرده که سود سهامِ تمام مشمولان سهام عدالت که شماره شبای حساب بانکی خود را به درستی در سامانه ثبت کرده اند پرداخت شده، تعدادی از مشمولان می گویند که این مبالغ به طور کامل به حسابشان واریز نشده هست.

به گزارش ایسنا، شرکت شخصی سازی در طی ماه های گذشته شروع به پرداخت سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۱۳۹۵ کرد. این شرکت مدعی شد که تا آخر سال ۱۳۹۶ سود سهام عدالتِ ۱۹ گروه از ۲۰ گروه مشمولان سهام عدالت را به طور کامل پرداخت کرده است.

سازمان شخصی سازی به تازگی نیز رسما اعلام کرد که سود سهام عدالت گروه بیستم را هم به طور کامل واریز کرده و تنها مشمولانی سود نگرفته اند که شماره شبای بانکی خود را یا نادرست وارد کرده اند یا اصلا وارد نکرده اند.

بلاتکلیفی مشمولان سهام عدالتی که سود کامل دریافت نکرده‌اند

اما گزارش های رسیده به ایسنا نشان از آن دارد که تعدادی از مشمولان سهام عدالت با اینکه در مرحله اول واریز سود، مبلغی را دریافت کرده اند، ولی در مراحل بعدی هیچ سودی را دریافت نکرده اند.

نکته قابل توجه اینکه شماره شبای حساب این مشمولان به درستی در سامانه سهام عدالت ثبت و از طرف شرکت شخصی سازی نیز به تایید رسیده هست. به طوری که همانطور که گفته شد در مرحله اول، این مشمولان سود خود را دریافت کرده اند. این مشمولان تاکید دارند که شماره شبای بانکی خود را در این مدت عوض کردن نداده اند و این شماره مسدود نیز نشده است.

در حالی که شرکت خصوصی‌سازی اعلام کرده که سود سهامِ تمام مشمولان سهام عدالت که شماره شبای حساب بانکی خود را به درستی در سامانه ثبت کرده‌اند پرداخت شده، تعدادی از

پیگیری های ایسنا از شرکت شخصی سازی به اینجا رسید که شرکت شخصی سازی به ایسنا گفت: ” در تاریخ اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ ما تمام مبالغ سود سهام را به یکی از بانک های عامل (بانک تجارت) واریز کرده ایم و بانک عامل نیز قطعا طی ۳ الی ۵ روز سود را به حساب مشمولان واریز کرده هست. ” ولی در پیگیری های چندباره ایسنا مشمولان می گویند در طی این دوره پرینت صورت حساب خود را از بانک گرفته اند، ولی هیچ مبلغی بابت سود سهام عدالت به آن ها پرداخت نشده است.

مشخص نیست که شرکت شخصی سازی مبلغی به حساب بانک نریخته یا اینکه بانک عامل این مبالغ را به حساب مشمولان واریز نکرده، ولی یکی از مشمولان به ایسنا گفته که بانک عامل که وی در آنجا حساب دارد به مشمول اعلام کرده که اگر شرکت شخصی سازی بابت سود سهام عدالت مبلغی واریز می کرد بانک نیز آن مبلغ را به حساب مشمول می ریخت.

بلاتکلیفی مشمولان سهام عدالتی که سود کامل دریافت نکرده‌اند

واژه های کلیدی: شماره | دریافت | سهام عدالت | سامانه سهام عدالت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs