زمین – به زمین نشستن آسمان همراه مازندران

زمین – به زمین نشستن: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران هواشناسی مازندران آسمان صاف آسمان صاف تا نیمه ابری

گت بلاگز اخبار بین الملل ابوبکر بغدادی احتمالا در &quot/ باشد، الخابور&quot، طرح‌های آمریکا شکست خورد ، یک مقام پارلمان سوریه

نایب مدیر کمیته روابط خارجه در پارلمان سوریه تاکید کرد، تمام نقشه‌های آمریکا به هم خورد و محکوم به شکست شدند و آمریکا در حال حاضر تلاش می‌کند سناریوهای جایگزینی

ابوبکر بغدادی احتمالا در &quot/ باشد، الخابور&quot، طرح‌های آمریکا شکست خورد ، یک مقام پارلمان سوریه

یک مقام پارلمان سوریه: ابوبکر بغدادی احتمالا در "الخابور" باشد/طرح های آمریکا شکست خورد

عبارات مهم : سوریه

نایب مدیر کمیته روابط خارجه در پارلمان سوریه تاکید کرد، تمام نقشه های آمریکا به هم خورد و محکوم به شکست شدند و آمریکا در حال حاضر تلاش می کند سناریوهای جایگزینی را جهت سرپوش گذاشتن بر پیروزی های ارتش سوریه بر تروریست ها در نگاه دنیا پیاده کند.

به گزارش ایسنا، عمار الاسد، نایب مدیر کمیته روابط خارجه در پارلمان سوریه در گفت وگوی تلفنی با خبرگزاری اسپوتنیک روسیه اظهار داشت: آمریکا بیش از هر کشوری در دنیا جهت تروریسم سرمایه گذاری می کند. صحبت از تلاش های این کشور جهت تبدیل سوریه به افغانستانی دیگر به دور از منطق هست، آمریکا داعش را ایجاد کرد، ولی در دستیابی به اهداف خود ناکام ماند، به همین علت رهبران داعش را از حسکه به مکانی نامعلوم انتقال یافته کرد. پیش از این نیز واشنگتن در شرایطی که ارتش سوریه بیش از ۹۵ درصد خاک کشور را در دست داشت، داعشی ها را از حومه دیرالزور خارج کرد.

ابوبکر بغدادی احتمالا در &quot/ باشد، الخابور&quot، طرح‌های آمریکا شکست خورد ، یک مقام پارلمان سوریه

عمار اسد افزود: امروز آنها از تشکیل “ارتش ملی” سوریه خبر می دهند. همان گونه که پیش از این در اردوگاه الرکبان در حسکه از آن سخن می گفتند، ولی این عنوان ها تنها ابزارهای رسانه ای هستند، زمانی که می گویند مدیر ستاد ارتش ملی سوریه فرمانده ظاهر فلان هست، دروغ می گویند، آنها تفاوت چندانی با سیاست های دولت ترامپ ندارند که به تازگی مدعی شده است که “آمریکا داعش را در سوریه و عراق نابود کرد”، آیا کسی این حرف را باور می کند، آمریکا روی داعش سرمایه گذاری کرد و امروز نیز روی گروه های باقی مانده داعش سرمایه گذاری می کند و صراحتا این مساله را اعلام کرده و خجالت نمی کشد.

نایب مدیر کمیته روابط خارجه پارلمان سوریه در ادامه فاش کرد: ارتش سوریه امروز در شهر دیرالزور می جنگد. گروه هایی از داعش در شرق خابور که در کنترل آمریکایی هاست، حضور دارند. به نظر می رسد که ابوبکر بغدادی، رهبر داعش در این منطقه باشد و به زندگی عادی خود با حمایت آمریکایی ها ادامه می دهد. آنها در حال طرح ریزی نقشه هایی هستند. آمریکا نوک پیکان اسرائیل در منطقه جهت ضربه زدن به ارتش سوریه و تقسیم این کشور است.

نایب مدیر کمیته روابط خارجه در پارلمان سوریه تاکید کرد، تمام نقشه‌های آمریکا به هم خورد و محکوم به شکست شدند و آمریکا در حال حاضر تلاش می‌کند سناریوهای جایگزینی

وی تاکید کرد: دمشق به خوبی می داند آنها چه نقشه ای دارند. به همین علت تمامی سناریوها و طرح های جایگزین جهت مقابله با هر گونه تغییری در موضع گیری ها در میدان نبرد را در اختیار داریم و ارتش در تمامی استان ها مستقر است هر چند در بعضی استان ها به شکل کامل حضور ندارد ولی حضورش در خاک سوریه احتمالا به ۹۸ درصد برسد. پیامد هر گونه اقدام غیرمسؤولانه ای متوجه آمریکا و منافع این کشور خواهد بود، لیکن آمریکایی ها امروز در سوریه به دنبال شروع طرح های جدیدی هستند ولی این طرح ها نیز مانند گذشته ناکام خواهند ماند.

واژه های کلیدی: سوریه | آمریکا | آمریکایی | سرمایه گذاری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs