زمین – به زمین نشستن آسمان همراه مازندران

زمین – به زمین نشستن: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران هواشناسی مازندران آسمان صاف آسمان صاف تا نیمه ابری

گت بلاگز اخبار حوادث شوهر،زن دوم را با کلت کشت و بعد خودکشی کرد , زن اول به منزل برگشت

ساعت 22 و 30 دقیقه جمعه مرد میانسالی در تماس با پلیس از وقوع جنایتی در اتاق سرایداری یکی از کارخانه‌های متروکه منطقه حسن آباد خبر داد.

زن اول به منزل برگشت؛ شوهر،زن دوم را با کلت کشت و بعد خودکشی کرد

عبارات مهم : اداره

ساعت 22 و 30 دقیقه جمعه مرد میانسالی در تماس با پلیس از وقوع جنایتی در اتاق سرایداری یکی از کارخانه های متروکه منطقه حسن آباد خبر داد.

ایران نوشت:با اعزام مأموران کلانتری 158 کیانشهر به محل، مشخص شد اجساد متعلق به زن و مرد جوانی است که هر دو با شلیک گلوله کشته شده است اند.

با گزارش این دو جنایت مأموران کلانتری 158 کیانشهر، بازپرس کشیک قتل و کارآگاهان اداره تشخیص هویت در محل حاضر شدند.

شوهر،زن دوم را با کلت کشت و بعد خودکشی کرد , زن اول به منزل برگشت

در بررسی های مقدماتی مشخص شد زن جوان از پشت سر نشانه گلوله قرار گرفته و مرد جوان در حالی که اسلحه در دست راستش بود، از ناحیه گیجگاه سمت راست تیر خورده بود. مردی که عنوان را گزارش کرده بود خود را سرایدار این کارخانه معرفی کرد و گفت هفته ای یک روز جهت سرکشی به کارخانه می آید که این بار با جسد زن و مرد جوان روبه رو شده است است.

این مرد در تحقیقات مدعی شده است است که رضا ۳۵ ساله از دوستانش بوده و با هم در آژانس کار می کردند. زن جوان هم همسر دوم او بوده هست. اواسط هفته رضا در تماس با سرایدار این کارخانه ادعا کرده بود که همسر اولش بعد از مدت ها قهر به منزل برگشته و کلید اتاقک سرایداری را از او گرفته بود تا همسر دومش را آنجا ببرد. تا اواسط هفته همه چیز روبراه بود ولی آخرهای هفته رضا و همسرش دیگر تلفن را جواب نمی دادند که با حضور سرایدار میانسال در محل کارخانه مشخص شد هر دو کشته شده است اند.

ساعت 22 و 30 دقیقه جمعه مرد میانسالی در تماس با پلیس از وقوع جنایتی در اتاق سرایداری یکی از کارخانه‌های متروکه منطقه حسن آباد خبر داد.

براساس تحقیقات مقدماتی به نظر می رسد مرد جوان ابتدا همسرش را با شلیک گلوله کشته و سپس به زندگی خود آخر داده هست. این پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی در دست بررسی قرار دارد.

واژه های کلیدی: اداره | گلوله | خودکشی | کارخانه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs