زمین – به زمین نشستن آسمان همراه مازندران

زمین – به زمین نشستن: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران هواشناسی مازندران آسمان صاف آسمان صاف تا نیمه ابری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بازداشت مهدی جهانگیری ربطی به بقایی ندارد ، پاسخ اژه‌ای به شایعاتی راجع به زهرا لاریجانی

غلامحسین محسینی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه راجع به شایعاتی درمورد زهرا لاریجانی گفت: واقعا می گویم که اگر این دروغ را یک کسی به شما نسبت بدهد چه می گویید؟ این مس

بازداشت مهدی جهانگیری ربطی به بقایی ندارد ، پاسخ اژه‌ای به شایعاتی راجع به زهرا لاریجانی

پاسخ اژه ای به شایعاتی راجع به زهرا لاریجانی/ بازداشت مهدی جهانگیری ربطی به بقایی ندارد

عبارات مهم : پرونده

غلامحسین محسینی اژه ای، سخنگوی قوه قضاییه راجع به شایعاتی درمورد زهرا لاریجانی گفت: واقعا می گویم که اگر این دروغ را یک کسی به شما نسبت بدهد چه می گویید؟ این مسئله 100 درصد دروغ است نه 99.9 درصد.

به گزارش تسنیم، حجت الاسلام محسنی اژه ای، سخنگوی قوه قضاییه در ادامه جلسه با دانشجویان در دانشگاه شریف در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه به چه علت و اتهامی حمید بقایی پنج ماه در سلول انفرادی وزارت اطلاعات زندانی شد و لطفا رک بفرمایید دختر رییس قوه قضاییه چه کار مجرمانه ای انجام داده و اگر انجام نداده، الان کجاست؟ حق و ناحق را چگونه تشخیص می دهید؟ از بیان جزییات پرونده الان معذور هستم ولی همین مقدار می گویم که مسایل ایشان (بقایی) مالی است و بررسی می شود و دادگاه در شرف صدور حکم هست. بنابراین تا زمانی که حکم قطعی نشود من از بیان جزییات از نظر قانونی معذور هستم. من هم دلم می خواهد صریح و براق بگویم ولی اگر بگوییم فردا از من شکایت می کنند و مورد اتهام قرار می گیرم.

محسنی اژه ای ادامه داد: پرونده برادر رییس جمهور هیچ ارتباطی به بازداشت و تحقیق و احضار بقایی ندارد. آن زمانی که برادر رییس جمهور احضار می شود، از کلی وقت پیش پرونده تشکیل شده است و می رسد به جایی که اتهام متوجه است یا خیر؟ برادر رییس جمهور از مدت ها قبل گزارشاتی آمده و تحقیقاتی آمده و بعد احضار می شود و تفهیم اتهام می شود و بعد از شنیدن استدلال، قرار صادر می شود. یک کسی را پنج ماه یا شش ماه پیش از انتخابات می گیرند می گویند به خاطر انتخابات هست. یک وقت دیگر می گیرند می گویند به خاطر فلان جلسه دولت یا مجلس است.

معاون اول قوه قضاییه راجع به بخس دوم سئوال در خصوص دختر رییس قوه قضاییه گفت: واقعا می گویم که اگر این دروغ را یک کسی به شما نسبت بدهد چه می گویید؟ این مسئله 100 درصد دروغ است نه 99.9 درصد. ایشان با هیچ سرویسی ارتباط نداشته و هیچ پرونده ای در این خصوص ندارد و هیچ وقت و در هیچ کجا بازداشت نشده بود. یک آقایی در یک جلسه ای می گوید، آقا دختر فلانی بازداشت هست. طرف می گوید این حرف ها چیست؟ من مسئولیت دارم و می گویم که چنین نیست. طرف می گوید تو خبر نداری، به تو اطلاعات نمی دهند.

وی افزود: می گویند ایشان کجاست؟ خب منزل ارزش است و دنبار کار و تحصیل هست. نه یکبار به غیر از زیارت به خارج از کشور رفته است و نه مطلقا با هیچ سرویسی ارتباط داشته هست. آن کسانی که این حرف ها را در می آورند، علتش چیست؟ چکار می خواهند بکنند؟ آیا شمایی که این را نشر می دهید، علت دارید؟

بازداشت مهدی جهانگیری ربطی به بقایی ندارد ، پاسخ اژه‌ای به شایعاتی راجع به زهرا لاریجانی

واژه های کلیدی: پرونده | بازداشت | لاریجانی | حمید بقایی | قوه قضاییه | رییس جمهور | سخنگوی قوه قضاییه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs