زمین – به زمین نشستن آسمان همراه مازندران

زمین – به زمین نشستن: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران هواشناسی مازندران آسمان صاف آسمان صاف تا نیمه ابری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری انتشار بروزترین فهرست دستمزد ستاره‌های هالیوود

طبق بروزترین آمار از دستمزدهای ستاره‌های هالیوود، دانیل کریگ با دستمزد ۲۵ میلیون دلاری گران‌ترین بازیگر هالیوود است.

انتشار بروزترین فهرست دستمزد ستاره‌های هالیوود

انتشار بروزترین فهرست دستمزد ستاره های هالیوود

عبارات مهم : ستاره

طبق بروزترین آمار از دستمزدهای ستاره های هالیوود، دانیل کریگ با دستمزد ۲۵ میلیون دلاری گران ترین بازیگر هالیوود است.

به گزارش همشهری آنلاین، بازیگر بریتانیایی که قرار است جهت آخرین بار نقش جیمز باند را در «باند 25» ایفا کند، در تازه ترین رتبه بندی گران ترین ستاره های هالیوود فقط با 25 میلیون دلار بالاتر از همه ایستاده هست. به این ترتیب به نظر می رسد استودیوهای فیلم سازی دیگر نمی خواهند مانند چند دهه گذشته دستمزدهای کلان به بازیگران مشهور بدهند. ضمن این که در میان 20 بازیگر گران هالیوود فقط نام پنج بازیگر زن به چشم می خورد.

دومین بازیگر با دستمزد بیش از 20 میلیون دلار، راک است که جهت بازی در «هشدار سرخ» 22 میلیون دلار می گیرد. توصیه عجیب و جالب توجه راجع به این بازیگر عضلانی درخواست سرسام آور او جهت تبلیغ فیلم ها در اینستاگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و توئیتر هست. راک فقط در اینستاگرام 104 میلیون دنبال کننده دارد که بیش از جمعیت دو کشور کانادا و بریتانیاست. به همین علت درخواست یک میلیون دلاری او جهت تبلیغ فیلم ها در سه شبکه اجتماعی شاید چندان زیاد نباشد.

به گزارش آی سینما، ستاره های هالیوود دیگر درخشش گذشته ارزش را ندارند و به اندازه یک دهه پیش در مرکز توجه نیستند. در دهه 1990، افرادی مثل جولیا رابرتس، ویل اسمیت، تام هنکس و جیم کری معمولا جهت هر فیلمی که می پذیرفتند 20 میلیون دستمزد دریافت می کردند. علاوه بر این، درصدی هم از سود فروش افتتاحیه فیلم در گیشه نصیب ارزش می شد. اگرچه آن روزهای باشکوه طی شده است و شمار بازیگرانی که می توانند قراردادهای درصدی امضا کنند کم کردن یافته هست. بخشی از مسئله این است که ابرقهرمان ها و شوالیه های جِدای (جنگ های ستاره ای) بزرگ ترین عامل جذابیت سالن های سینما شده است اند. میزان فروش افتتاحیه دیگر در گروی میزان محبوبیت بازیگرهایی که تصویرشان روی پوستر فیلم تظاهر می کند، نیست. این روزها، جلوه های خاص بدل به ستاره های سینما و مکانی شده است اند که استودیوهای فیلم سازی عمده سرمایه ارزش را صرف تامین هزینه های این چنینی می کنند.

انتشار بروزترین فهرست دستمزد ستاره‌های هالیوود

با این حال، اوضاع ستاره های هالیوود هنوز هم خوب هست. ولی فقط معدود بازیگرهایی مانند دواین جانسن، ون دیزل و رابرت داونی جونیور هنوز هم می توانند جهت کلان فیلم ها دستمزد بیش از 20 میلیون دلار دریافت کنند. اگرچه چک هایی با این مبالغ اغلب جهت مجموعه های سینمایی پرفروش پرداخت می شود و پرداخت ارزش اغلب به کسب درآمدی مشخص در گیشه بستگی دارد. در واقع، اجرای داونی در نقش «مرد آهنی» به قدری سودآور است که او جهت حضوری کوتاه (15 دقیقه) در فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» بیش از 10 میلیون دلار دستمزد دریافت کرده هست. اگر «مرد آهنی» نقش محوری فیلم باشد، دستمزد او به بیش از دو برابر این مبلغ می رسد.

به نوشته ورایتی، دیگر بازیگران میل به دارند با تلفیق گیشه و هنر تماشاگر جذب کنند، حتی اگر به قیمت پایین آمدن دستمزدشان تمام شود. لئوناردو دی کاپریو جهت بازی در «سرآغاز» کریستوفر نولان 20 میلیون دلار دستمزد دریافت کرد، ولی جهت نقش آفرینی در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» کوئنتین تارانتینو نصف این مبلغ را دریافت کرده تا مانع اتفاقات آینده نگری نشده و شکست تجاری فیلم در گیشه شود.

گاهی اوقات، حتی نیاز نیست ستاره ها صبر کنند فیلم ارزش در گیشه به درآمدزایی برسد تا چک ارزش را نقد کنند. بازیگرانی در سطح و اندازه تام کروز یا برد پیت می توانند اراده کنند پیش از آخر فیلم برداری یا نمایش فیلم در سینماها دستمزدشان را تمام و کمال دریافت کنند. آمار تفصیلی دستمزدهای ستاره های هالیوود را به نقل از ورایتی در جدول زیر می بینید:

طبق بروزترین آمار از دستمزدهای ستاره‌های هالیوود، دانیل کریگ با دستمزد ۲۵ میلیون دلاری گران‌ترین بازیگر هالیوود است.

واژه های کلیدی: ستاره | سینما | دستمزد | میلیون | بازیگر | دریافت | هالیوود | سینمایی | هالیوود | بازیگران | یک میلیون دلار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs