زمین – به زمین نشستن آسمان همراه مازندران

زمین – به زمین نشستن: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران هواشناسی مازندران آسمان صاف آسمان صاف تا نیمه ابری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شفر خودش نامه زد که جباری رانمی‌خواهد/ مورد نیاز باشد اسناد را منتشر می‌کنیم ، افتخاری

مدیرعامل کلوب استقلال گفت: اگر مورد نیاز باشد نامه‌های مردها را مبنی بر عدم نیاز به جباری منتشر می‌کنم. عده‌ای می‌خواهند از این فضا سوء استفاده کنند.

شفر خودش نامه زد که جباری رانمی‌خواهد/ مورد نیاز باشد اسناد را منتشر می‌کنیم ، افتخاری

افتخاری: شفر خودش نامه زد که جباری رانمی خواهد/ مورد نیاز باشد اسناد را منتشر می کنیم

عبارات مهم : افتخاری

مدیرعامل کلوب استقلال گفت: اگر مورد نیاز باشد نامه های مردها را مبنی بر عدم نیاز به جباری منتشر می کنم. عده ای می خواهند از این فضا سوء استفاده کنند.

به گزارش مهر، جدایی مجتبی جباری از تیم استقلال را باید یکی از اتفاقات جنجالی در هفته جاری دانست. اتفاقی که همه حوادث دیگر کلوب استقلال را تحت الشعاع خود قرار داد. در این خصوص حرف و حدیث های زیادی نشر شد و خیلی ها این اتفاق را ناشی از اختلاف جباری با افتخاری مدیرعامل کلوب دانستند. ولی افتخاری رسما این عنوان را تکذیب می کند.

شفر خودش نامه زد که جباری رانمی‌خواهد/ مورد نیاز باشد اسناد را منتشر می‌کنیم ، افتخاری

مدیرعامل آبی پوشان در این ارتباط با صراحت می گوید: بین من و جباری هیچ اختلافی وجود ندارد و من دخالتی در رفت و آمد بازیکنان ندارم. همه امور نقل و انتقالاتی کلوب استقلال را با نظر سرمربی انجام می دهیم. من از نظر فنی نه دخالتی در آمدن جباری داشتم و نه در رفتنش. ولی عده ای می خواهند رفتن جباری را به نام من تمام کنند. بعضی ها هم دارند از این فضا سوء استفاده می کنند تا برنامه های خود را پر کنند.

وی تصریح کرد: اگر جباری از استقلال جدا شد صرفا با نظر آقای شفر بود. اگر مورد نیاز باشد می توانم نامه های مربوطه را منتشر کنم. آقای شفر کتبا از من خواست تا جباری از لیست استقلال خارج شود.

مدیرعامل کلوب استقلال گفت: اگر مورد نیاز باشد نامه‌های مردها را مبنی بر عدم نیاز به جباری منتشر می‌کنم. عده‌ای می‌خواهند از این فضا سوء استفاده کنند.

افتخاری در خصوص رفتن شفر به منزل جباری گفت: جباری بازیکن بزرگی است و حتی ممکن بود من هم به دیدن ایشان بروم و این منافاتی با خارج شدن او از لیست ما ندارد. جباری متشخص است و حفظ حرمت او جهت ما واجب هست. من هم هرگز خودم به ایشان بی احترامی نکردم و همواره حرمتش را حفظ کردم. ولی یک روز ما جباری را با این نشانه آوردیم که بر مصدومیتش غلبه کرده و به استقلال کمک کند. ولی مسئله زانو او را اذیت می کرد.

مدیرعامل استقلال در خصوص مطالبات جباری بیان داشت: قرارداد ایشان بازی به بازی بود. او چهار بازی جهت ما به میدان رفت و مطابق با قرارداد با او تسویه حساب کردیم و پولش را کامل دریافت داشته است.

واژه های کلیدی: افتخاری | قرارداد | استفاده | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs