زمین – به زمین نشستن آسمان همراه مازندران

زمین – به زمین نشستن: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران هواشناسی مازندران آسمان صاف آسمان صاف تا نیمه ابری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هیچ‌وقت بین کشور عزیزمان ایران و سوئد یکی را گزینش نکردم / سامان قدوس

خیلی‌ها در تیم ملی رئالی هستند و عاشق رونالدو. حالا یک نفر به این جمع اضافه شده است است‌.

هیچ‌وقت بین کشور عزیزمان ایران و سوئد یکی را گزینش نکردم / سامان قدوس

سامان قدوس: هیچ وقت بین کشور عزیزمان ایران و سوئد یکی را گزینش نکردم

عبارات مهم : ایران

خیلی ها در تیم ملی رئالی هستند و عاشق رونالدو. حالا یک نفر به این جمع اضافه شده است است .

روزنامه خبرورزشی نوشت: قطعاً جهت سامان قدوس هم تقابل با رونالدو خیلی جالب خواهد بود، آن هم در جام جهانی. سامان در این باره حرف های جالبی می زند.

هیچ‌وقت بین کشور عزیزمان ایران و سوئد یکی را گزینش نکردم / سامان قدوس

سامان تو طرفدار رونالدو هستی، درست است؟

بله، راستش را بگویم رونالدو بت من در فوتبال هست. (خنده) سال هاست از او یک بت جهت خودم ساخته ام. رونالدو بازیکن کاملی است و باعث افتخار است می توانم جلوی چنین بازیکنی قرار بگیرم.

دوست داشتی برابر بتت بازی کنی یا نه؟

خیلی‌ها در تیم ملی رئالی هستند و عاشق رونالدو. حالا یک نفر به این جمع اضافه شده است است‌.

راستش را بگویم؟ حالا مجبورم جلوی پرتغال و رونالدو قرار بگیرم، این کاملاً اتفاق بدی هست. ولی از یک طرف خیلی خوشحالم که می توانم جلوی بازیکنی مثل رونالدو قرار بگیرم.

البته گاهی وقت ها تلاش می کنی حرکاتی مثل او انجام دهی. شاید به خاطر همین است که رونالدو را الگویت قرار داده ای.

خب الگوی من که از بچگی زلاتان بود. راستش در سوئد بازیکنی پیدا نمی کنید که ایبراهیموویچ الگویش نباشد ولی من رونالدو را دوست دارم. او نمونه یک فوتبالیست حرفه ای است که همواره تلاش می کند و هیچ گاه از تلاش دست برنمی دارد. هرچه سن و سالش بالاتر می رود، آمادگی اش زیاد می شود و این نشان می دهد چقدر تلاش و تمرین می کند. این خیلی خوب است که می توانم بازیکنی مثل رونالدو را که واقعاً دوستش دارم، در زمین فوتبال ملاقات کنم.

سامان فکر کنیم هنوز به خاطر گزینش تیم ملی کشور عزیزمان ایران در سوئد از تو انتقاد می شود، درست است؟

هیچ‌وقت بین کشور عزیزمان ایران و سوئد یکی را گزینش نکردم / سامان قدوس

من مشکلی با انتقاد در این زمینه ندارم چون می فهمم آن ها دقیقاً چه فکر می کنند ولی واقعیت این است که منتقدان اوضاع من را نمی دانستند. من هرگز بین سوئد و کشور عزیزمان ایران یکی را گزینش نکردم. من ایرانی هستم و طبیعی است هنگامی که کشورم به من پیشنهاد می دهد، آن را گزینش می کنم. اگر کشور عزیزمان ایران به من پیشنهاد نمی داد طبیعتاً من جهت تیم ملی سوئد بازی می کردم ولی به جایی رفتم که متعلق به آن هستم. شاید عده ای ناراحت شده است باشند ولی خوشحالم که خیلی ها این مسئله را درک کردند.

اولین سفرت به اردوی تیم ملی هم خیلی جالب بود و گفتی در هواپیما حالت بد شد. در تمرین که حالت خوب بود؟

(خنده) من هنگامی که در نخستین جلسه تمرین تیم ملی حاضر شدم، خیلی حس خوبی داشتم. البته روز قبل در هواپیما و در مسیر سفر به کره حالم خیلی خراب شد و آن اتفاق بدنم را تحت تأثیر قرار داد. با این حال ما یک جلسه تمرین سنگین داشتیم و من هم می خواستم خودم را نشان بدهم. در اردوهای بعدی شرایط جهت من بهتر شد و توانستم سرحال تر باشم. حتی توانستم نخستین گل ملی ام را هم برابر پاناما جهت تیم ملی بزنم.

خیلی‌ها در تیم ملی رئالی هستند و عاشق رونالدو. حالا یک نفر به این جمع اضافه شده است است‌.

سامان سال فوتبالی ای که برایت تمام شد، چقدر فوق العاده بود؟

زیاد، این عالی ترین سال بازیگری من بود. هم عالی ترین سال من و هم عالی ترین سال تیم استرسوندس. همه چیز تقریباً عالی بود. ما در لیگ پنجم شدیم و در لیگ اروپا هم حضور داشتیم. توانستیم در آن جا موفق باشیم و از گروه خودم افزایش کنیم، در حالی که هیچ کس فکرش را نمی کرد. البته همان طور که می دانید هر فوتبالیستی باید تلاش کند بهتر و بهتر شود. من می توانم حتی بهتر از سال گذشته باشم. هر جلسه تمرینی که انجام می دهم با خودم می گویم من باید بهتر و بهتر شوم.

هیچ‌وقت بین کشور عزیزمان ایران و سوئد یکی را گزینش نکردم / سامان قدوس

بازی با هرتابرلین آخرین بازی تو بود؟

می دانم روزی آخرین بازی را جهت تیم استرسوندس انجام می دهم و هر لحظه در این کلوب نخواهم بود. من هرگز در چنین باشگاهی نبوده ام؛ جایی که احساس می کنم یک خانواده هستیم. در پاسخ سؤال تان باید بگویم من فکر نمی کنم بازی هرتا آخرین بازی فصل من جهت استرسوندز بود.

تو پیشنهادات زیادی داری و به نظر هر باشگاهی ۵۰میلیون کرون را به کلوب استرسوندس بدهد، تو رفتنی هستی.

نماینده من و مدیرعامل کلوب باید در این باره حرف بزنند و در نهایت آن ها هستند که در این باره فکر می کنند و تصمیم می گیرند. من نمی خواهم تمرکزم را روی این چیزها بگذارم و تنها می خواهم عالی ترین تمرینات را انجام دهم. من هم باید منتظر بمانم تا ببینم چه اتفاقی می افتد.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | رونالدو | رونالدو | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs