زمین – به زمین نشستن آسمان همراه مازندران

زمین – به زمین نشستن: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران هواشناسی مازندران آسمان صاف آسمان صاف تا نیمه ابری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شفر منتظر خارجی‌ها در پایتخت کشور عزیزمان ایران

به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی استقلال بعد از نشست با مدیریت کلوب ابراز امیدواری کرد که بازیکنان خارجی مدنظر او هر چه سریعتر جهت مذاکره با مسئولان این تیم به پایتخت

شفر منتظر خارجی‌ها در پایتخت کشور عزیزمان ایران

شفر منتظر خارجی ها در تهران

عبارات مهم : ایران

سرمربی استقلال تصمیم دارد چند بازیکن جهت تیمش جذب کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی استقلال بعد از نشست با مدیریت کلوب ابراز امیدواری کرد که بازیکنان خارجی مدنظر او هر چه سریعتر جهت مذاکره با مسئولان این تیم به پایتخت کشور عزیزمان ایران بیایند. وینفرد شفر بعد از آخر جلسه خود با سیدرضا افتخاری مدیرعامل و سید پندار توفیقی معاون ورزشی استقلال، گفت: «جلسه بسیار طولانی ولی خیلی خوب و پر باری برگزار کردیم. با مدیرعامل و معاون ورزشی کلوب در خصوص همه چیز صحبت کردیم. در این جلسه ساشا شفر پسر و آنالیزور استقلال و جیری ساناک دستیارم هم حضور داشتند. راجع به برنامه های تیم و آماده سازی جهت اوج بردن کیفیت تیم در مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا، جام حذفی و لیگ برتر به طور کامل صحبت کردیم.

شفر منتظر خارجی‌ها در پایتخت کشور عزیزمان ایران

درباره جذب بازیکن خارجی هم مذاکرات مفصلی انجام دادیم و نام چند بازیکن را به کلوب دادم که از امروز کار مذاکره با آنها شروع شد و امیدوارم هرچه سریعتر این بازیکنان جهت مذاکرات نهایی به پایتخت کشور عزیزمان ایران بیایند. خیلی خوشحالم که راجع به همه چیز و به صورت جزئی با مدیرعامل و معاون ورزشی کلوب صحبت کردم و چیزی که می توانم بگویم این است که همه اعضای کلوب و تیم با همه پتانسیل خود درحال تلاش جهت موفقیت استقلال هستند و امیدوارم که در کنار هم بتوانیم روزهای بهتری جهت استقلال و هوادارانش رقم بزنیم.»

واژه های کلیدی: ایران | خارجی | بازیکن | استقلال | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs