زمین – به زمین نشستن آسمان همراه مازندران

زمین – به زمین نشستن: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران هواشناسی مازندران آسمان صاف آسمان صاف تا نیمه ابری

پرسش رییس جمهور از دانش آموزان

در محیط مدرسه تحمل افکار دیگران، احترام به افکار دیگران و اخلاق و ادب را چگونه تمرین کنیم؟  پرسش رییس جمهور از دانش آموزان عبارات مه..

ادامه مطلب

جست‌وجو جهت بازماندگان زلزله مکزیک سرعت یافته است

در حالی که بارش شدید باران عملیات نجات زلزله‌زدگان را در مکزیک با چالشی تازه مواجه کرده، انریکه پنیا، مدیر جمهوری این کشور گفته است که نجات و پیگیری ب..

ادامه مطلب

ارتباط زیاد کردن اندازه دورکمر با ریسک مبتلا شدن به سرطان در زنان

طبق نتیجه های مطالعه جدید، چربی اضافی دورکمر ریسک بروز بعضی سرطان ها را در زنان مسن زیاد کردن می دهد.  ارتباط زیاد کردن اندازه دورکمر ..

ادامه مطلب

واژگونی ماشین افغانی کش

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کرمان از واژگونی یک دستگاه پژو 405، حامل اتباع افغان و کشته و زخمی شدن 7 نفر داد. واژگونی ماشین افغانی کش ع..

ادامه مطلب

خود تخریبی مغز عامل مهم بیماری پارکینسون است

مطالعات تازه محققان دانشگاه پیتسبرگ نشان می‌دهد که فقدان یک ماده شیمیایی انتقال دهنده عصبی در مغز عامل مهم تخریب نورون‌ها و مبتلا شدن به بیماری پارکینسون است...

ادامه مطلب

قوانین عجیب و غریب کارداشیان ها!

خانواده کارداشیان ها از جمله کیم، کلوئی، کانیه، کورتنی و کندال، در حال حاضر از مشهورترین خانواده های دنیا اند. آنها تنها به علت پولی که در بانک دارند، به شهرت ج ..

ادامه مطلب

‎ ‎برای کیفی‌سازی خدمت سربازی، با ستاد نیروهای مسلح همکاری کامل داریم / سلطانی‌فر

وزیر ورزش و جوانان در جلسه‌ای که به همین منظور در ستاد کل نیروهای مسلح با حضور سرلشکر باقری برگزار شد، گفت: ‏مطابق نظر رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا، ..

ادامه مطلب

کشف اسلحه و شوکر از متهم ، کلاهبردار ۱۵ میلیاردی در قم دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری کلاهبرداری خبر داد که با فروش قولنامه‌ای خودرو، ۱۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.  کلاهبردار ۱۵ میل..

ادامه مطلب

توافق هسته‌ای تنها راجع به برنامه هسته‌ای کشور عزیزمان ایران است / بن رودز

معاون پیشین مشاور امنیت ملی آمریکا گفت: توافق هسته‌ای تنها راجع به برنامه هسته‌ای کشور عزیزمان ایران بود و کشور عزیزمان ایران به توافق پایبند است.&nbs..

ادامه مطلب