زمین – به زمین نشستن آسمان همراه مازندران

زمین – به زمین نشستن: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران هواشناسی مازندران آسمان صاف آسمان صاف تا نیمه ابری

تيتر روزنامه هاي چهارشنبه 08 آذر 1396

مطبوعات امروز تیترهای متنوعی را در صفحه اول خود جای داده اند.  روزنامه | مطبوعات | تیتر امروز روزنامه ها تيتر روزنامه هاي چهارشن..

ادامه مطلب

پشت پرده نام‌های قاتل اهلی

«قاتل اهلی» حکایتِ گذشتنِ یک قهرمان از «همه» سرمایه‌اش جهت یک «ملت» هست؛ و نام‌هایی که کیمیایی جهت شخصیت‌های فیلمش برگزیده، هر یک ماجرایی خارج از دنیا فیل..

ادامه مطلب

زنان قربانی اسیدپاشی که مدل لباس شدند (عکس)

۹ زن هندی که قربانی اسیدپاشی همسران یا اقوام نزدیک خود بودند با کمک یک طراح لباس مشهور هندی به عنوان مدل روی صحنه ظاهر شدند. طراحان این مراسم معتقدند این ک..

ادامه مطلب

مراقب دستاوردهای پیروزی بر داعش باشیم / جهانگیری

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: یکی از دستاوردهای پیروزی بر گروه تروریستی داعش، اتحاد دولت‌ها و ملت‌های منطقه بود. جهانگیری : مراقب دستاوردهای پیروزی بر داع..

ادامه مطلب

تصاویر + اثر هنری به جا مانده از زلزله

به گزارش گروه تحریریه سایت، زلزله هر لحظه با ویرانی و ویران کردن نقاط متفاوت یک کشور به آخر می رسد و هیچکس آن ها را با اثری هنری و یا نقاشی قشنگ و به وج..

ادامه مطلب

«مسی» دو ماه دیگر بازیکن آزاد است ، خبری از تمدید قرارداد نیست

لیونل مسی از اول ژانویه مجاز است با هر تیمی که می‌خواهد مذاکره کند و طبق قوانین فیفا بازیکن آزاد به حساب می‎آید. او هنوز قراردادش را با بارسا تمدید نکرد..

ادامه مطلب

ترامپ در حال اثبات نظر تندروهای کشور عزیزمان ایران است / کاترین اشتون

مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا در یادداشتی با تاکید بر اینکه توافق هسته‌ای تنها به آمریکا تعلق ندارد، نوشت: تندروهای کشور عزیزمان ایران می گفتن..

ادامه مطلب