زمین – به زمین نشستن آسمان همراه مازندران

زمین – به زمین نشستن: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران هواشناسی مازندران آسمان صاف آسمان صاف تا نیمه ابری

باید راجع به کودک‌آزاری به کودکان و نوجوانان آموزش بدهیم/ این عنوان باید در کتب درسی هم مطرح شود ، ابتکار

خوشبختانه با از بین بردن بخشی از آزمون‌های دوره ابتدایی، فضا جهت مهارت‌های زندگی زیاد باز می‌شود. زیاد کردن مهارت‌های زندگی می‌تواند بخشی از پرسشها ر..

ادامه مطلب

کشته شدن بیش از 220 هزار ایرانی در 10 سال اخیر در جاده‌ها

مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: لااقل بابت شروع سال هم که شده است بیاییم تلاش کنیم بی‌احتیاطی در رانندگی روز عیدی ما را عزادار عزیزان‌مان نکند، منازل خانه‌تکانی شده ..

ادامه مطلب

همچنان به روال سابق، بیمه سلامت&quot، مصوبه مجلس جهت بیمه‌شدگان رایگان ، تمدید دفترچه &quot

مدیرعامل شرکت بیمه سلامت با بیان اینکه رویکردمان در شرکت بیمه سلامت مدیریت هزینه است و این اقدام در دستورکارمان قرار گرفته، در توضیح کسری اعتبارات این شرک..

ادامه مطلب

کلید روحانی توییتر را باز می‌کند؟

در حالی که به علت تجربه‌های پیشین در برخورد با شبکه‌های اجتماعی، مردم دلواپس دائمی شدن فیلتر اینستاگرام و خبر رسان تلگرام بودند، ولی با دستور رئیس‌جمهور..

ادامه مطلب

دریانوردان مظلومند، نباید در آتش بسوزند/ تصویر ، درددل سوزناک خانواده‌های دریانوردان نفتکش سانچی

دریانوردی شغلی جهانی هست، IMO مگر جهانی نیست؟ آیا تلاش نمی‎کنند؟ ما همه انسانیم، همه حق زندگی داریم باید کمک کنند. 31 نفر حبس شده است اند، آیا کمک جهانی..

ادامه مطلب

زنان قربانی اسیدپاشی که مدل لباس شدند (عکس)

۹ زن هندی که قربانی اسیدپاشی همسران یا اقوام نزدیک خود بودند با کمک یک طراح لباس مشهور هندی به عنوان مدل روی صحنه ظاهر شدند. طراحان این مراسم معتقدند این ک..

ادامه مطلب

نسبت دادن خودکشی به بازی نهنگ آبی تایید نشده است ، تشکیل پرونده جهت اتفاق خودکشی دو دختر اصفهانی

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان از تشکیل پرونده و پیگیری به اوضاع و دلایل خودکشی 2 دختر نوجوان اصفهانی خبر داد و گفت: نسبت دادن خودکشی این 2 دختر نوجوان به..

ادامه مطلب

وزارت‌اطلاعات‌مسئول‌اظهارنظردرباره‌مدیران‌دوتابعیتی‌است / انصاری

رئیس شرکت اداری و استخدامی گفت: توقع مان از دستگاه ها این است که از همین نیروهای جوان و زن هایی که دارای تجارب مورد نیاز جهت مدیریت در دستگاه های اجرایی..

ادامه مطلب

جای خالی آموزش جهت کودکان و ممنوعیت تجاوز جهت مردان

فردین علیخواه گفت : مسئولان به جای ارایه طرحی جهت آموزش پرسشها جنسی به کودکان، حل بیکاری، دستفروشی، حاشیه‌نشینی و… تنها به یک دستور خاص اکتفا می‌کنند موسوی..

ادامه مطلب

فراخوان تمام ودیعه‌گذاران سال ٨٥ جهت حج امسال ، جای خالی در کاروان‌های حج

دفتر حج استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با صدور فراخوانی از ودیعه گذاران حج تا ٢٩ اسفندماه سال ۱۳۸۵ دعوت کرده تا در ظرفیت خالی کاروان‌ها ثبت‌نام کنند.  ..

ادامه مطلب