زمین – به زمین نشستن آسمان همراه مازندران

زمین – به زمین نشستن: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران هواشناسی مازندران آسمان صاف آسمان صاف تا نیمه ابری

توافق نظام اسد با شبه‌نظامیان کرد عواقبی خواهد داشت / اردوغان در تماس با پوتین

رئیس جمهوری روسیه در تماس تلفنی با همتای ترکیه‌ای‌اش به بررسی اوضاع سوریه پرداخت. اردوغان در تماس با پوتین: توافق نظام اسد با شبه نظامیان کرد..

ادامه مطلب

ابوبکر بغدادی احتمالا در &quot/ باشد، الخابور&quot، طرح‌های آمریکا شکست خورد ، یک مقام پارلمان سوریه

نایب مدیر کمیته روابط خارجه در پارلمان سوریه تاکید کرد، تمام نقشه‌های آمریکا به هم خورد و محکوم به شکست شدند و آمریکا در حال حاضر تلاش می‌کند سناریوهای..

ادامه مطلب

این وزیر از پول و نفت زیادی لوس شده است است! , دعوای اردوغان و بن‌زاید

رئیس‌جمهوری ترکیه در ادامه واکنش‌های خشم‌آلود به پیامی که وزیر خارجه امارات متحده عربی منتشر کرد، وی را وزیری لوس به خاطر پول و نفت زیادی، خواند. ..

ادامه مطلب

مقامات کاخ سفید در مورد قرارداد هسته‌ای با عربستان به کنگره توضیح دادند / رویترز

مقامات دولت کاخ سفید در مورد قرارداد هسته‌ای احتمالی جهت فروش راکتورهای اتمی به عربستان و چگونگی رعایت استانداردهای عدم اشاعه در آن، سناتورها توضیحات مورد نیاز ..

ادامه مطلب

از نظر پنتاگون مردم آمریکا هم دشمن هستند! / عضو سابق کنگره

عضو سابق کنگره آمریکا گفت، پنتاگون مکان حضور حدود ۴۴ هزار تن از پرسنل نظامی را “نامشخص” عنوان کرده و به دلایل امنیتی و لزوم حفاظت از آنها برابر “دشمن&..

ادامه مطلب

ترامپ به روند صلح در خاورمیانه پایبند است / تیلرسون

وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد که مدیر جمهور این کشور به روند صلح در خاورمیانه پایبند بوده و تیم او در حال تلاش جهت یافتن همگرایی‌های تازه است. ..

ادامه مطلب

خودکشی یک عضو جبهه النصره در زندان‌های آلمان

پلیس آلمان اعلام کرد که یک تروریست عضو جبهه النصره که در زندان‌های این کشور نگهداری می‌شد، خودکشی کرده است.  خودکشی یک عضو جبهه النصره ..

ادامه مطلب

دولت ترامپ خواهان همکاری با کنگره درخصوص اختیارات جنگ است

سناتورهای آمریکایی اعلام کردند مقامات دولت واشنگتن میل به دارند تا با کنگره که در تلاش است تا مجوز تازه را جهت عملیات‌های نظامی علیه داعش تصویب کند،..

ادامه مطلب

اتریش وزیر اقتصاد ترکیه را راه نداد

دولت اتریش به وزیر اقتصاد ترکیه که قرار بود در مراسمی به مناسبت سالروز کودتای نافرجام ۱۵ ژوئیه صحبت کند اجازه ورود نداد.  اتریش وزیر اقتصا..

ادامه مطلب

دعوت عربستان از ۱۷ مقام عربی اسلامی جهت دیدار با ترامپ در ریاض

وزیر خارجه عربستان سعودی اعلام کرد که ریاض از رهبران ۱۷ کشور عربی و اسلامی دعوت به عمل آورده است تا در کشورش با مدیر جمهوری آمریکا دیدار کنند. ..

ادامه مطلب