زمین – به زمین نشستن آسمان همراه مازندران

زمین – به زمین نشستن: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران هواشناسی مازندران آسمان صاف آسمان صاف تا نیمه ابری

آزمایش خون، راز چهل ساله فرزندخوانده‌ را فاش کرد

به گزارش شهروند ؛خودش می گوید فعلا اسمش امیراحمد مداح هست. امیراحمد ٢٥ سال همه جا را دنبال پدر و مادر واقعی خودش گشت. به هرجایی که فکر می کرد رد یا نشا..

ادامه مطلب

شوهر،زن دوم را با کلت کشت و بعد خودکشی کرد , زن اول به منزل برگشت

ساعت 22 و 30 دقیقه جمعه مرد میانسالی در تماس با پلیس از وقوع جنایتی در اتاق سرایداری یکی از کارخانه‌های متروکه منطقه حسن آباد خبر داد. زن اول به ..

ادامه مطلب

استاد ایرانی دانشگاه سانفرانسیسکو در سفر به پایتخت کشور عزیزمان ایران خودکشی کرد

ساعت ٧ صبح دیروز-یکشنبه-مأموران کلانتری 125 یوسف آباد درتماس تلفنی رهگذران از کشف جسد مرد سالمندی در پیاده رو کنار هوا آب باخبرشدند. استاد ایرا..

ادامه مطلب

شوهرم خسیس است چون40سال پیش جهت خواستگاری سبدگل مناسب نیاورد ، درخواست زن60ساله جهت طلاق

زن سالخورده بعد از 40 سال زندگی یکسان با همسر خسیس اش، آخر طاقت از دست داد و راهی دادگاه خانواده شد تا راه زندگی‌اش را از شوهر جدا کند. درخواست زن..

ادامه مطلب

تصویر ، سقوط باند صدا جان پسر 15 ساله را در مراسم عزاداری تاسوعا گرفت

واحد مرکزی خبر نوشت: به گفته مسئول اورژانس۱۱۵راین کرمان یک نوجوان ۱۵ساله صبحگاه امروز هنگام اماده شدن جهت برگزاری مراسم عاشورای حسینی در راین فوت کرد. ..

ادامه مطلب

جست‌وجو جهت بازماندگان زلزله مکزیک سرعت یافته است

در حالی که بارش شدید باران عملیات نجات زلزله‌زدگان را در مکزیک با چالشی تازه مواجه کرده، انریکه پنیا، مدیر جمهوری این کشور گفته است که نجات و پیگیری ب..

ادامه مطلب

واژگونی ماشین افغانی کش

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کرمان از واژگونی یک دستگاه پژو 405، حامل اتباع افغان و کشته و زخمی شدن 7 نفر داد. واژگونی ماشین افغانی کش ع..

ادامه مطلب

کشف اسلحه و شوکر از متهم ، کلاهبردار ۱۵ میلیاردی در قم دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری کلاهبرداری خبر داد که با فروش قولنامه‌ای خودرو، ۱۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.  کلاهبردار ۱۵ میل..

ادامه مطلب

خروج ۵ واگن از ریل در اندیمشک

فرماندار اندیمشک گفت: خروج 5 واگن باری از ریل بین ایستگاه‌های تله زنگ و شهبازان، باعث بسته شدن راه آهن شمال به جنوب در محدوده شهرستان اندیمشک شد. ..

ادامه مطلب

عکس + تهیه بلیت ارزان‌تر، تکنیک کلاهبرداری

رئیس پلیس راه آهن کشور از دستگیری یک کلاهبردار حرفه‌ای خبر داد و گفت: متهم سابقه‌دار و با جعل عنوان اقدام به کلاهبرداری می‌کرد.  تهیه بلیت..

ادامه مطلب