زمین – به زمین نشستن آسمان همراه مازندران

زمین – به زمین نشستن: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران هواشناسی مازندران آسمان صاف آسمان صاف تا نیمه ابری

انتشار بروزترین فهرست دستمزد ستاره‌های هالیوود

طبق بروزترین آمار از دستمزدهای ستاره‌های هالیوود، دانیل کریگ با دستمزد ۲۵ میلیون دلاری گران‌ترین بازیگر هالیوود است. انتشار بروزترین فهرست..

ادامه مطلب

اجرای بی ستاره اشکان

ذات مسابقه و مسابقه آن هم از نوع تلویزیونی جالب و پرکشش هست؛ به خاص هنگامی که پای جوایز چند ده میلیونی هم در میان باشد، گرم تر و پرمخاطب تر دنبال خواهد شد. ..

ادامه مطلب

فیلم فروشنده در لیست عالی ترین ها ، بهترین و بدترین فیلم های سال ۲۰۱۷ از نگاه گاردین و هالیوود ریپورتر

منتقدان گاردین با گزینش ۵۰ فیلم برتر سال ۲۰۱۷، از «فروشنده» فیلم برنده اسکار ساخته اصغر فرهادی نیز در این میان نام بردند. بهترین و بدترین ف..

ادامه مطلب

دورهمى محمدرضا شريفى نيا به همراه همسر سابقش آزيتا حاجيان و دخترانش

دورهمى محمدرضا شريفى نيا به همراه همسر سابقش آزيتا حاجيان و دخترانش در رونمايی از مجله پژواك هنر دورهمى محمدرضا شريفى نيا به همراه همسر ..

ادامه مطلب

موافقت با تولید ۳ اثر ، بهرام رادان جهت شبکه نمایش خانگی فیلم ساخت

شورای صدور پروانه نمایش خانگی با عرضه سه عنوان فیلم و سریال در این شبکه موافقت کرد. بهرام رادان جهت شبکه نمایش خانگی فیلم ساخت/موافقت با تول..

ادامه مطلب

۳۰ راجع به موضع‌اش در برابر روحانی / واکنش باران کوثری به گزارش ۲۰

باران کوثری از گزارش خبری 20:30 که برداشت نادرستی از موضع سیاسی او داشته هست، انتقاد کرد. واکنش باران کوثری به گزارش ۲۰:۳۰ راجع به موضع ا..

ادامه مطلب

پشت پرده نام‌های قاتل اهلی

«قاتل اهلی» حکایتِ گذشتنِ یک قهرمان از «همه» سرمایه‌اش جهت یک «ملت» هست؛ و نام‌هایی که کیمیایی جهت شخصیت‌های فیلمش برگزیده، هر یک ماجرایی خارج از دنیا فیل..

ادامه مطلب

به نیمه رسید ، زنانی که با گرگ‌ها دویده‌اند&quot، فیلمبرداری &quot

فیلمبرداری فیلم سینمایی زنانی که با گرگها دویده‌اند؛ به کارگردانی امیراطهر سهیلی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شرف‌الدین به نیمه رسید.  فیلمب..

ادامه مطلب

قوانین عجیب و غریب کارداشیان ها!

خانواده کارداشیان ها از جمله کیم، کلوئی، کانیه، کورتنی و کندال، در حال حاضر از مشهورترین خانواده های دنیا اند. آنها تنها به علت پولی که در بانک دارند، به شهرت ج ..

ادامه مطلب

آخرین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده سینما در حالی اعلام شد که پخش‌کنندگان دو فیلم «زادبوم» و «ماه در جنگل» میزان فروش این دو اثر را اعلام نکردند. ..

ادامه مطلب