زمین – به زمین نشستن آسمان همراه مازندران

زمین – به زمین نشستن: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران هواشناسی مازندران آسمان صاف آسمان صاف تا نیمه ابری

باید خودمان را به آسیا نشان دهیم ، پرسپولیس به فکر اعاده حیثیت باشد

پیشکسوت تیم پرسپولیس، دیدار برگشت برابر الهلال را بازی حیثیتی دانست و گفت: اگر هم به فینال نرسیدیم مهم نیست ولی باید خودمان را به آسیا نشان بدهیم. ..

ادامه مطلب

‎ ‎برای کیفی‌سازی خدمت سربازی، با ستاد نیروهای مسلح همکاری کامل داریم / سلطانی‌فر

وزیر ورزش و جوانان در جلسه‌ای که به همین منظور در ستاد کل نیروهای مسلح با حضور سرلشکر باقری برگزار شد، گفت: ‏مطابق نظر رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا، ..

ادامه مطلب

طعنه سردار به یکی از مسئولان فدراسیون که وعده داده بود!

سردار آزمون به شایعه پرداخت 800 میلیون پول به بازیکنانی که برابر تیم‌های رژیم اشغالگر قدس بازی نمی‌کنند تصویر العمل نشان داد. طعنه سردار به یک..

ادامه مطلب

پاتک به قعله نو یحیی ! ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.05.12

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.05.12 / پاتک به قعله نو یحیی !  ایران | روزنامه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات عکس صفحه نخس..

ادامه مطلب

امسال ۶ ضلعی قهرمانی داریم / منصوریان

علیرضا منصوریان بعد از بازی تیمش برابر پارس جنوبی جم راجع به این دیدار و شرایط تیم‌های مدعی در لیگ حرف زد که بخشی از آن در ادامه می‌آید. منصوریان..

ادامه مطلب

احتمال محرومیت قطر از سوی فیفا

فوتبال قطر به خاطر استفاده بازیکنان تیم ملی فوتبال این کشور از شعارهای سیاسی در دیدار برابر کره جنوبی در آستانه محرومیت قرار گرفته است.  اح..

ادامه مطلب

رضا پرستش، مسیِ ایرانی ها

مسی ایرانی؛ این لقبی بود که به رضا پرستش داده بودند و هنگامی که جهت نخستین بار تصویر هایش را در اینترنت دیدیم با خودمان گفتیم حتما در تصویر این طوری اف..

ادامه مطلب

ممنوع‌الخروجی «زهرا نعمتی» از سوی همسرش

زهرا نعمتی پرچمدار بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو و قهرمان پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در رشته تیر و کمان از سوی همسرش ممنوع‌الخروج شد. ممنوع الخروجی «زهرا ..

ادامه مطلب

وظیفه دستیاران ایرانی مشخص می‌شود؟ ، جلسه کی‌روش با مسئولان فدراسیون فوتبال

به گزارش تسنیم، کارلوس کی روش که بعد از دیدار برابر قطر و چین راهی مرخصی شده است بود و چند روزی است به کشور عزیزمان ایران برگشته، ظهر امروز (چهارشنبه)..

ادامه مطلب