زمین – به زمین نشستن آسمان همراه مازندران

زمین – به زمین نشستن: آسمان همراه مازندران هواشناسی آسمان مازندران هواشناسی مازندران آسمان صاف آسمان صاف تا نیمه ابری

ناراحتی بازیکن مدنظر شفر از وعده‌های محقق نشده کلوب استقلال

مدافع ملی پوش تیم استقلال بابت وعده‌های محقق نشده کلوب استقلال از مسئولان این تیم ناراحت هست. . ناراحتی بازیکن مدنظر شفر از وعده های محقق ..

ادامه مطلب

واکنش تند حسین هدایتی به بیانات «کارلوس‌کی‌روش»

به گزارش ایلنا، صحبت های اخیر کارلوس کی روش علیه حسین هدایتی با تصویر العمل تند وی مواجه شد. هدایتی منشتر شدن یک فایل صوتی در اینترنت نسبت به اتهاما..

ادامه مطلب

شما فساد به من نشان بده!

«عزم جدی جهت مبارزه با فساد در فوتبال دیده نمی شود!» این عنوان کارتون امروز خبر ورزشی است. شما فساد به من نشان بده! عبارات مهم : فوتبال ..

ادامه مطلب

شفر خودش نامه زد که جباری رانمی‌خواهد/ مورد نیاز باشد اسناد را منتشر می‌کنیم ، افتخاری

مدیرعامل کلوب استقلال گفت: اگر مورد نیاز باشد نامه‌های مردها را مبنی بر عدم نیاز به جباری منتشر می‌کنم. عده‌ای می‌خواهند از این فضا سوء استفاده کنند. ..

ادامه مطلب

شفر منتظر خارجی‌ها در پایتخت کشور عزیزمان ایران

به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی استقلال بعد از نشست با مدیریت کلوب ابراز امیدواری کرد که بازیکنان خارجی مدنظر او هر چه سریعتر جهت مذاکره با مسئولان این تیم ب..

ادامه مطلب

هافبک سابق استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران به استقلال خوزستان پیوست

باشگاه استقلال خوزستان با هافبک چپ پای سابق تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران به توافق رسید. هافبک سابق استقلال پایتخت کشور عزیزم..

ادامه مطلب

در کرمانشاه! ، ببر کوهستان&quot، دیدار علی اکبری و&quot

امیر علی اکبری فرنگی کار سابق تیم ملی و مبارز حال حاضر در رشته رزمی MMA در اقدامی ارزشمند با سفر به کرمانشاه به دیدار سردار حاج محمد طالبی مشهور به “بب..

ادامه مطلب

هیچ‌وقت بین کشور عزیزمان ایران و سوئد یکی را گزینش نکردم / سامان قدوس

خیلی‌ها در تیم ملی رئالی هستند و عاشق رونالدو. حالا یک نفر به این جمع اضافه شده است است‌. سامان قدوس: هیچ وقت بین کشور عزیزمان ایران و سوئ..

ادامه مطلب

یک پله تا آقای گلی! , کاوه با شارلوا روی نوار درخشش, هفته هجدهم لیگ بلژیک

مهاجم ایرانی شارلوا بلژیک در هفته هجدهم لیگ بلژیک هم گلزنی کرد تا یک پله تا عالی ترین گلزن این لیگ فاصله داشته باشد. هفته هجدهم لیگ بلژیک؛ کاو..

ادامه مطلب

«مسی» دو ماه دیگر بازیکن آزاد است ، خبری از تمدید قرارداد نیست

لیونل مسی از اول ژانویه مجاز است با هر تیمی که می‌خواهد مذاکره کند و طبق قوانین فیفا بازیکن آزاد به حساب می‎آید. او هنوز قراردادش را با بارسا تمدید نکرد..

ادامه مطلب